Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek
TV spored danes na Oto

TV spored danes na Oto


naloži starejše

06:00 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 17. del

06:25 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 7. del

06:50 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 40. del

06:55 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

07:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 13. del

07:25 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 69. del

07:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 25. del

08:00 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 19. del

08:05 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 49. del

08:10 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

08:40 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

09:05 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 14. del

09:10 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 51. del

09:25 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

09:50 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 13. del

10:05 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 3. del

10:25 Oddbods

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 27. del

10:30 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 72. del

10:55 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 11. del

11:00 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 15. del

11:20 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 21. del

11:45 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 4. del

12:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 25. del

12:35 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 13. del

12:55 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 26. del

13:20 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

13:45 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 45. del

14:05 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 3. del

14:15 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 15. del

14:35 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 12. del

15:00 Ninja želve

★★★★☆ Animirani, 3. sezona, 5. del

15:25 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 1. del

15:45 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 16. del

16:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 6. del

16:20 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 15. del

16:25 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 2. del

16:30 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 23. del

16:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 24. del

17:00 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

17:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 22. del

17:20 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

17:30 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 10. del

17:45 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 10. del

17:50 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 14. del

18:00 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 20. del

18:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

18:20 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 51. del

18:35 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 26. del

18:45 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 5. del

19:00 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 6. del

19:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 26. del

19:35 Grizzy in glodavčki

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 9. del

19:40 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 40. del

20:05 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 4. del

20:15 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 46. del

20:35 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 16. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 23. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 47. del

22:20 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 48. del

23:05 Nočni program